Sentez Güvenlik Sistemleri olarak öncelikle her günün yeni bir başlangıç olduğuna inanıyor; yeni günün getirdiği inanç, mutluluk ve heyecanla ekip olarak işimize dört elle sarılıyoruz.

Uzman ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde Güvenlik sistemleri ile ilgili donanımsal ve yazılımsal birçok alanda teknolojiyi de yakından takip ederek AR&GE çalışmalarımızı sürdürüyor; her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar olan süreçte müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız alanında uzman kadrosu ile,

Konusuna olan inancını,

Yapmış olduğu AR&GE çalışmalarını,

Ürün üretimi ve ürün seçimlerindeki mükemmeliyetçiliğini,

Satış öncesi ve sonrası hizmetlerindeki titiz çalışmalarını,

Katılmış olduğu fuar, seminer ve eğitimlerdeki birikimlerini harmanlayarak,

Bugün sektörün öncü isimleri arasında yer almayı başarmıştır.

Mevcut veriler ve müşteri gereksinimleri doğrultusunda hem yazılımsal hem donanımsal alanda yeni ürünler üretiyor; ithalat ve ihracat kanalımızı geliştiriyor, bu çalışmaların yanı sıra sektöre öncülük eden değerli markaların distribütörlüğünü / ana bayiliğini yapıyoruz.

Satış öncesi ve sonrası kusursuz hizmeti hedefleyerek gerek güvenlik sektörüne hizmet veren firmalara, gerek hastane, okul, fabrika gibi resmi kurumlara, gerekse yurt dışında hizmet veren firmalara Perpa Ticaret Merkezi / İstanbul’da hizmet vermeye devam ediyoruz.

10 yılımızı geride bırakmanın gururu ve mutluluğu içinde olduğumuz bu süreçte memnuniyetini ve desteğini bizlerden esirgemeyen siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. İşimize duyduğumuz inanç ve sizlerden aldığımız güç sayesinde, daha sağlam adımlarla yolumuzda ilerliyor; her geçen gün bir öncekinden daha da gayretli çalışarak başarı hikayelerimize bir yenisini ekliyoruz.

Ve biliyoruz ki müşteri memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız bu yolda, desteklerinizi bizlerden esirgemediğiniz sürece daha gidecek çok yolumuz var…