AHD kamera, analog CCTV altyapısı ile 720p ve 1080p çözünürlük sağlayan ve 500 metre mesafeye kadar kayıt alabilen bir teknolojidir. AHD kamera teknolojisi bilinen analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıya sahiptir ve HD kalitesinde çözünürlüğe sahip görüntü verir. AHD kamera sistemleri ve aksesuarları için, firmamızdan bütçenize uygun fiyat tekliflerini alarak, istediğiniz yere kurulumunu sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, titiz ve profesyonel çalışması ile kamera sistemini sizin için kurarak, güvenliğinizin tehdit altında olmamasını sağlamaktadır.

AHD kamera sistemi nasıl kurulur?

  • AHD kamera sistemi kurulumu, analog kamera sistemleri ile aynı şekilde kurulur.
  • AHD güvenlik kameraları, farklı tip ve özelliklere sahiptir. Kamera takılacağı zaman, ilk önce dışarı ortamının IP 65 standardında ve su geçirmeyen dış ortam kamerası olması gerekir.
  • Kameranın konulacağı noktalar belirlendikten sonra güneş ışığı, kamera arkasında kalacak şekilde ayarlanmalıdır.
  • DVR kayıt cihazının koyulacağı yer, merkez yeri olarak belirlenmelidir. Kayıt cihazı izleme ekranına yakın olmalı ve kablonun çekileceği hatta ters yönde olmamalıdır.
  • DVR kayıt cihazından tüm kameralara, ayrı ayrı kablo çekilir. 4 kameralı sistem için 12 vol 5 amper ve 8 kameralı sistem için 12 volt ve 8.5 amper kullanılmalıdır.

Firmamız, siz değerli müşterilerine, konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile, size uygun AHD kamera sistemi kurulumu için, profesyonel hizmet vermektedir. Ekibimizi arayıp, ihtiyacınıza en uygun kamera ve aksesuarlarını öğrenerek, kamera sistemi kurulumu yaptırabilirsiniz. AHD kamera sistemleri aksesuarları içinde, AHD kayıt cihazları bulunmaktadır. Bu kayıt cihazları, 12 kanal, 16 kanal, 8 kanal, 4 kanallı kayıt cihazlarıdır. Kamera aksesuarları içinde switch mode adaptör, varifocal lensler, hard diskler, kamera montaj buatı, taban, uzatma, kablo ve aparatları, kontrol üniteleri, ısıtıcılı ve fanlı muhafazalar ve tavan tipi muhafaza montaj ayakları, test monitörü, converter ve pluglar bulunur.

AHD güvenlik kamera sistemi ile hem evinizin hem de işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, internet bağlantısı aracılığı ile, cep telefonlarınızdan kamera kayıtlarınızı izleyebilir ve en ufak bir tehlikeli durumda güvenlik birimleri ile temasa geçme imkanına sahip olabilirsiniz.