Anahtarlık çeşitleri kadından erkeğe, gençten yaşlıya birçok insanın kullandığı ürünlerdir. Anahtarlıklar, birçok farklı anahtarı kaybetmemek ve bir arada tutmak için üretilir.  Kadınlar daha çok renkli, süslü anahtarlıkları cazip bulurken, erkekler ise daha prestijli ve tarzını yansıtan anahtarlıkları tercih etmektedir. Özellikle, önemli ve özel günler için sevdiklerinize armağan edebileceğiniz anahtarlık çeşitleri ile, sevdiklerinizin sevindirebilir ve kalplerini kazanabilirsiniz.

Anahtarlık çeşitleri nelerdir?

  • İsimli anahtarlık
  • Resimli anahtarlık
  • Ahşap anahtarlık
  • Metal anahtarlık
  • Gümüş anahtarlık
  • Deri anahtarlık

Anahtarlıklar, isimlerin yazılı olduğu, resimli ya da fotoğraf baskılı olarak, ilgi çekici figürlerde üretilebilmektedir. Birçok işletme sahibi, işyerinin daha çok tanınması ya da promosyon amaçlı anahtarlık dağıtmaktadır. Firmamız, işletmenizin adını taşıyan, alışverişlerde hediye amaçlı, tanıtım amaçlı, promosyon amaçlı anahtarlık çeşitlerinden üretmektedir.

İsimli metal anahtarlık, çelikten üretilir ve deri kısmına istenilen isim yazılabilir. Anahtarlık çeşitleri içinde en çok tercih edilen çeşitlerden biri de isme özel anahtarlık çeşididir. İstenirse isim yazılabilir, istenirse arabanızın plakası yazılarak araba anahtarınızın anahtarlığı olarak kullanma imkanı sağlanabilir.

Doğallıktan yana kişiler, ahşap isme özel anahtarlık çeşidini tercih edebilirler. Anahtarlığın özel yuvası sayesinde, ev duvarına monte ederek asma imkanını da bulabilirsiniz. Böylelikle, anahtarlarınızı kaybetme ya da çıkarken unutulma gibi bir derdiniz de olmaz. Resimli anahtarlık yuvarlak plastikten yapılmıştır ve çift taraflı kullanılabilir. İstenirse iki tarafına da resim konabilirken, isteğe bağlı olarak bir tarafına resim, bir tarafına isim yazılabilmektedir.

Özel tasarım anahtarlık çeşitleri ile, sevdikleriniz için özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. Belki eşinize, belki bir iş arkadaşınıza, sevgilinize ya da çok samimi bir dostunuza, özel günlerinde verebilmek için, özel tasarım anahtarlıklardan yaptırarak gönüllerini fethedebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, firmamızın profesyonel ekibi ile temasa geçerek, istediğiniz tasarım anahtarlıklar için detaylı bilgi almaktır.