Kart baskı makineleri, personelin takibinin daha kolay yapılabilmesi için, personel adına üretilen malzemelerdir. Personeli takip etmek için kullanılan kartlı personel takip sisteminde, birçok işletme maliyetli sonuçlar elde etmektedir. Kırılmış, kaybolmuş, tahrip olmuş kartlar yüzünden, kartların yenilenmesi işlemi işletmelere pahalıya mal olmaktadır. Bu maliyetler, kart baskı makineleri ile, en aza indirilmektedir. Firmamız, kart baskı makineleri ile, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır. Çift yüze baskı yapan kart makineleri ve tek yüze baskı yapan kart makineleri ile, hem yüksek maliyeti ortadan kaldırmış olur, hem de düşük maliyetle yüksek performans elde edebilirsiniz.

Kart baskı makineleri aksesuarları nelerdir?

  • Siyah beyaz ve renkli kart yazıcı ribonu
  • Boş plastik kart
  • Kart koruyucu
  • Kart askı ipi
  • Logo baskılı kart

Kart baskı makineleri nasıl çalışır?

Çift yüze baskı yapan kart makineleri ile, kartın hem ön yüzüne hem de arka yüzüne baskı yapabilirsiniz. Tanıtım kartları olarak kullanabileceğiniz bu kartlarda ön kısma isim, soy isim ve departmanınız yazarken, arka yüzüne de firma logonuzu basabilirsiniz. Hem siyah beyaz hem de renkli baskı yapabilme imkanınız vardır. Fotoğraf kalitesi ise en az 300 DPI’lık çözünürlüktedir. Çift yüze baskı yapan kart makineleri, saatte 1400 adet siyah-beyaz ve saatte 10 adet renkli baskı yapma imkanına sahiptir.

Tek yüze baskı yapan kart makineleri, daha basit ama işlevi olan sade bir yazılım ile, tasarımlarınızı yapabilme imkanı verir. Bir saatte ortalama 140 adet siyah-beyaz ve bir saatte 180 adet renkli baskı yapma imkanına sahip olursunuz. Baskılarınızı yaparken isterseniz hazır şablonlar kullanabilir, isterseniz kartlarınızın tasarımını kendiniz yaparak, firmanıza uygun daha farklı kart personel tanıtım kartları yapabilirsiniz.

Tek yüze baskı yapan kart makineleri fiyatları ve çift yüze baskı yapan kart makineleri fiyatları için, firmamızın profesyonel ekibi ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alma imkanını bulabilirsiniz. İster tek yüzlü, isterseniz çift yüzlü baskı yapan kart makineleri kullanabilirsiniz. Personel takibi için kart bastırmak, işletmeler için oldukça maliyetlidir. Üstelik kırılma, kaybolma, tahrip olma gibi durumlarda da işletmeye ek masraflar çıkmaktadır. Firmamız, bu maliyetlerinizi düşürmeniz için, kart baskı yazıcılarını müşterilerine sunmaktadır.