Alışveriş merkezlerinde mağaza alarm sistemleri ve aksesuarları, hem mağazaların hem de ürünlerin güvenliğini koruma altına almak için kurulan sistemlerdir. Firmamızın, siz müşterilerimiz için, titizlikle ve profesyonel ekibi ile kurulumunu yaptığı mağaza alarm sistemlerinden ve ürün koruma sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Mağaza alarm sistemleri ve aksesuarları nelerdir?

  • Alarm anten sistemleri
  • Alarm etiketler
  • Çiviler
  • Çözücüler
  • Kişi sayım sistemleri
  • Koruma kutuları ve askılar
  • Kablolu koruma sistemleri
  • Elektronik raf etiketleri

Mağaza alarm anten sistemleri, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve radyo frekanslı mağaza ürün koruma antenleri olarak iki çeşittir. Radyo frekans sistemler, giyim mağazaları, katlı mağazalar ve süpermarketler için uygundur. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ise, metal ve elektronik ürünlerde uygundur.

Alarm etiketler, sert alarm etiketler ve kağıt alarm etiketler olmak üzere iki çeşittir. Sert alarm etiketler, çivisi ile beraber kullanılır. Radyo frekans ve akusto manyetik sistemler için uygundur. Kağıt alarm etiketler ise radyo frekans alarm etiketleri, kare ve dikdörtgen olarak üretilir.

Mağaza alarm aksesuarlarından biri olan çiviler, plastik ve metal olarak ikiye ayrılır ve radyo frekans sistemi ve akusto manyetik sistemlerde kullanılır. Çivilerin farklı boyutları, uzunlukları, düz ya da tırtıklı olan çeşitleri bulunmaktadır.

Elektrikli çözücüler ve el çözücüsü yalnızca akusto manyetik sistemde kullanılır. Diğer çözücüler ise stop lock çözücüsü, hook çözücüsü, optik etiket çözücüsü, şişe etiket çözücüsü kendi ürün kategorilerinde çözülebilirler. Kablolu kişi sayım sistemi ve kablosuz kişi sayım sistemi vardır. Kablolu kişi sayım sisteminde saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak mağazaya giriş çıkış yapan kişilerin sayısı görünür. Ana merkezden internet ile bağlanarak mağazadaki müşteri sayısını takip edebilirsiniz. Kablosuz kişi sayım sisteminde sadece saatlik, günlük, haftalık ve aylık giriş çıkışlar, mağaza bilgisayarı üzerinden takip edilebilir.

Koruma kutuları ve askılar sayesinde mağazadaki ürünlerde kayıplar en aza indirilmektedir. Mağazanızı ve mağazadaki ürünlerinizi koruma altına almak ve güvenliğini sağlamak için, firmamızın güvenlik sistemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve mağazanız için en uygun alarm sisteminin kurulumunu sağlayabilirsiniz.