Otopark ihtiyacının giderek daha da artması, ücretli otopark sisteminin de giderek daha çok rağbet görmeye başlamasına neden olmuştur. Bu yüzden biletli otopark sistemleri oluşturularak, araç sahiplerinin hem de otopark işletmecisinin yüzünü güldürmüştür. Firmamızın otopark sistemleri yazılımı ile, siz de otopark ücretlendirme sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretli otopark sistemleri sayesinde, devamlı kullanıcılar ve misafir olarak kullanan araç sürücüleri için yüksek performans sunulur. Otopark girişi ve otopark çıkışı olarak çalışan sistem ile, sadece para giriş ve çıkışını kontrol altına alınmaz, aynı zamanda müşteri memnuniyeti sayesinde, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı da oluşturulmuş olmaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

Ücretli otopark girişinde, girişe geçiş mesafesi ne kadarsa; 3, 6 metre ya da ara ölçülerde otopark bariyeri montajı yapılır. Otopark bariyerinin kolunun altına takılan emniyet fotoseli sayesinde, otoparkta görevli yokken bile, bilet alma problemi de kalkar. Otoparka sürekli giriş çıkış yapan araçlara kart okuyucusu takılır. Giriş otopark bariyerinin hemen yanına montajı yapılan otopark bilet verme makinesi sayesinde, okuyucu takılan araç, otoparka giriş yaptığında biletini alarak otopark bariyerinin açılmasını sağlar.

Ücretli otopark çıkışında ise otoparkta belli süre kalan araç otopark çıkışı ödeme noktasına gelerek girişte aldığı otopark biletini görevliye vererek, otopark ücretini bu kart üzerine işlenmiş olan giriş ve çıkış saatlerine göre hesaplatarak öder. Otoparkı sürekli kullanan yani abone olan araç sürücüleri ise otoparktan çıkarken çıkış noktasında bulunan kart okuyucuya kartlarını okutarak otoparktan çıkış yaparlar.

Otopark sistem yazılımı ne işe yarar?

  • Ücretli otopark sistem yazılım ile anlık, günlük, haftalık ve yıllık olarak rapor alınabilir.
  • Günlük ve haftalık hasılat raporu alınabilir.
  • Saat bazında hareket yoğunluğu ölçülebilir.
  • Parametre tanımlama ve kullanıcı yetkilendirme yapılabilir.
  • Otoparkta bulunan araç sayısı raporu çıkarılabilir.
  • Araçların yıkama ücreti takibi de bu sistem yazılım ile çıkarılabilmektedir.

Firmamız, otopark işletmeciliği yapan kişilere otopark sistem yazılımı ve ücretli otopark sistemi kurulumunu, profesyonellik ve titizlik içinde gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Siz de firmamızı arayarak, otoparklarınız için ücretli otopark sistemini kurdurabilirsiniz.