Hidden gate turnikeler diğer adıyla kanatlı turnikeler, paslanmaz çelik gövdeden üretilir ve çift yönlü kontrol sağlar. Panel sensörleri sayesinde geçişlerde sıkışmaları önler. İş merkezleri, plazalar, bankalar, genel müdürlük binaları Hidden gate turnikeler için oldukça idealdir. Elektrik kesintisi ya da güç kaynağında bağlantı kopukluğu olduğunda, Hidden gate turnikelerin kanatları yapı açık hale gelir ve elle açılma konuma otomatik olarak geçer. Firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır. İsteğinize uygun turnikeler için, profesyonel ve konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı geçiş turnikeleri olarak da bilinen Hidden gate turnikeleri, giriş ve çıkışların daha hızlı olmasının istendiği yerlerde kullanılan, estetik ve dekorasyonu da göz önünde bulundurarak üretilen turnikelerdir. Sessiz ve konforlu çalışan Hidden gate turnikelerin TSEK, ISO 9001-2008 kalite belgeleri bulunmalıdır. İsteğe bağlı olarak, turnikelere ek özellikler de eklenebilir. Yangın, deprem ve benzeri durumlara karşılık güvenlik sistemlerine bağlı çalışan Hidden gate turnikeler, acil durumlarda otomatik serbest kaçış özelliğine sahiptir.

Hızlı geçiş turnikeleri özellikleri nelerdir?

  • Hızlı geçiş turnikeleri ileri ve geri hareketleri esnasında cisme duyarlı, hissetme ve tepki gösterme özelliğini taşır.
  • Geçiş tamamlandığında, sistem hafızasındaki kapanma işlemi gerçekleşir.
  • Turnike algılayıcı sensörleri 12 adede kadar artırılabilmektedir.
  • Yangın alarmı, acil durum alarmı, elektrik kesintisi durumlarında otomatik olarak serbest geçişe izin verir.
  • Hidden gate turnikeler, TSE ve ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahip olmalıdır.

Hidden gate camlı turnikeler, ağaç, mermer, deri ve çeşitli ceviz, meşe zeytin kaplama kullanılarak dekorasyon ve estetik açıdan kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Turnike kanatları sürekli açıktır. Kart okutmadan geçmek istendiğinde otomatik olarak kapanarak güvenliği sağlar. Her türlü geçiş kontrol sistemi ile uyum içinde çalışan hızlı geçiş turnikelerinde geçiş hızı, 1 saniye içinde giriş ve çıkış kolaylığı sağlamaktadır.

Hidden gate turnikeler, hızlı geçişlerin olduğu, lüks bina, plaza, holding binaları gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Giriş ve çıkış güvenliğinin tehlikeye girdiği durumlarda, alarm ile güvenlik birimlerini uyarması ile de özellikle lüks yerlerde, güvenlik açısından oldukça sık tercih edilmektedir. Lüks binaların güvenlik kapılarında güvenliği sağlamak açısından tercih edilen Hidden gate turnikeler, rahat kullanımı ve kolay kurulumu sayesinde, üst düzey kapı güvenliğinizi sağlamaktadır.