Endüstriyel tip bariyerler, endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olarak üretilen sistemlerdir. Bu alanlar fabrikalar, askeri birlikler, tesisler, büyük depolar ve bunun gibi birçok endüstriyel alanlarda kullanılır. Firmamız, yıllardır müşterilerine sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde, ihtiyacınıza uygun bariyer sistemlerinin kurulumunu yapmaktadır.

Endüstriyel tip bariyerler, ana gövdesi 1.5 mm, elektrostatik fırın boyalı, motor ve redüktörün yerleştirilebileceği iç aksam olarak, 10 mm’lik çelik sacdan üretilen ürünlerdir. İsteğe bağlı, süre zamanlı ayarlaması ile otomatik kapanma seçeneği bulunan endüstriyel tip bariyerlerde açılıp kapanma hızı, 0.8 saniye ile 3 saniye arasındadır.

Endüstriyel tip bariyerlerin amacı nedir?

Endüstriyel tip otomatik kollu bariyerler endüstriyel alanlarda sık kullanılmaktadır. Otomatik kollu bariyer sistemleri yabancı araç giriş ve çıkışını tek yönlü ya da çift yönlü olarak kontrol edebilen sistemlerdir. Büyük işyerleri ve bu işyerlerinin otoparkları için firmalar en çok bu bariyer sistemlerini tercih etmektedir. Firmamız, endüstriyel alanlarda bulunan firmalarınız için endüstriyel tip bariyer sistemlerini, profesyonelce ve titizlik içinde kurmaktadır.

Sadece gündüzleri değil geceleri de üzerindeki LED ışıklandırma sistemi sayesinde, rahatlıkla kullanılabilen bariyer sistemleri, manuel kullanım yanında, otomatik olarak da araç geçtikten sonra kapanmaktadır. Endüstriyel tip bariyerlerde güvenliğin en üst düzeyde olması için, fotoselli ve manyetik loop detektör bağlantısı yapılarak, rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Endüstriyel tip bariyerlerin özellikleri nelerdir?

  • Tek kol ve çift kol çıkışı olan bariyerlerin estetik görünümünün yanında çürüme ve paslanmaya karşı korumalıdır.
  • Yuvarlak kol yapısı sayesinde rüzgara karşı direnç gösterir.
  • Mikro işlemci kontrol paneli sayesinde, farklı kontrol paneli sistemlerine uyum sağlar.
  • Hızlı ve yavaş kalkış ve duruş özelliğini barındırır.
  • En yoğun zamanlarda bile, motor %100 performans ile çalışmaktadır.

Sentez Güvenlik olarak, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, profesyonel hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlığımız sayesinde, teknik ekibimizden işyerleriniz için en uygun olan bariyer sistemini öğrenebilirsiniz. Endüstriyel tip bariyer fiyatları için, firmamızın deneyimli ekibi ile iletişime geçerek, fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.