Road blocker yani diğer bir adıyla blok bariyerler, her tür araçlı saldırıya karşı, askeri alanlar, devlet binaları, konsolosluklar, petrol rafinerileri, havaalanları ve oteller, stadyum, üretim tesisleri gibi alanlarda giriş ve çıkışların güvenli yapılması için en sık kullanılan güvenlik sistemleridir. Hidrolik çalışma sistemi ile, en yoğun alanlarda bile, hiç ara vermeden çalışan sistem, olabilecek saldırılarda, çarpışmalarda, en üst düzeyde savunma yaparak, araçların daha güvenli şekilde güvenlikli bölgeye girişini sağlamaktadır.

Road blocker çeşitleri nelerdir?

  • Hidrolik road blocker
  • Mini road blocker
  • Teleskopik road blocker
  • Yüksek güvenlikli road blocker

Hidrolik road blocker sistemler, hidroliği sayesinde, güvenliğin yoğun olduğu yerlerde kesintisiz işlemine devam etmektedir. Hidrolik road blockerlerın yüksekliği 500, 700, 900, 1100 ve 1300 mm, genişliği ise 2000, 3000, 4000, 5000 ve 6000 mm olarak üretilmektedir. Teleskopik road blockerlar, özel üretimlerdir. Alt yapı problemi olan alanlar için ideal olan teleskopik road blockerlar, ihtiyaca göre üretilir. Üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması gereken askeri tesislerde, emniyet birimlerinde, emniyet lojmanlarında, elçilik ve kamu binalarında, güvenliğin üst düzey sağlanması gereken binalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Mini road blocker bir diğer adıyla blok bariyerler, giriş çıkış kontrolünün güvenli şekilde yapılması gereken alanlarda kullanılan ürünlerdir. Mantar bariyer ve diğer bariyer çeşitleri ile uyumlu şekilde çalışırlar. Yüksek güvenlikli road blockerlar ise izinsiz ve yetkisiz araçların geçişini engellemek ve özellikle üst düzey güvenliğin sağlanması gereken alanlarda geçişleri engellemek için darbeye karşı dayanıklı olan özel üretilen ürünlerdir. Yükseklik olarak 900, 1100 ve 1300 mm olan bu ürünler genişlik olarak 2000, 3000, 4000, 5000 ve 6000 mm olarak üretilmektedir.

Firmamızın profesyonel ve konusunda uzman ekibi ile iletişime geçerek, yüksek güvenlikli alanlarınızın güvenliğini sağlamak için, ihtiyacınıza uygun road blocker montajını yaptırabilirsiniz. Ekibimizin titiz çalışması sayesinde, güvenliğin sağlanmasını istediğiniz alanlarda, özel üretim ve standart road blockerlar ile geçiş güvenliğini sağlayabilirsiniz.