Parmak izi sistemleri geçiş kontrolünün sağlanması istenen işletme ya da kurumlarda çalışanların kontrollü olarak geçiş yaptığı , günümüzde en çok tercih edilen teknolojik sistemlerden birisidir. Bu geçişler bilgisayar ortamında takip edilip; giriş çıkış, maaş hesaplama, öğrenci takip, üye takip, ziyaretçi takip, wc takip, yemekhane takip vb. yazılım programlarına entegre edilerek istenilen bir çok raporlama yapılabilmektedir.

Parmak izi sistemlerinin avantajı nelerdir?

Kişilerin, kurumların ve işletmelerin güvenliği artık günümüzde eskisinden de önemli hale gelmiştir. Bu yüzden parmak izi sistemleri güvenliğin kurulması açısından oldukça avantajlıdır. Firmamızda, güvenliğinizin sağlanması ve üst düzey güvenlik aşamalarını kullanabilmeniz için deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Parmak izi okuyucuda parmak izinin kopyalanması gibi bir durum olamayacağından günümüzde en güvenilir sistemlerden biri parmak izi sistemleridir.

Parmak izi sistemlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Bunun için yapılması gereken ilk şey, kurum ve işletmeler için uygun olan terminal seçimi olacaktır. Uygun terminal seçimi yapıldıktan sonra tüm kullanıcıların parmak izi alınması işlemi yapılır. Tüm bu işlemler bittikten sonra sunucu bağlantısının kurulması gerekir. Bağlantı kurulduktan sonra tercih edilen yazılım programı kurulumu gerçekleştirilerek parmak izi sistemi kurulumu tamamlanmış olur. Yazılım programına kullanıcıların bilgileri aktarılarak tüm bilgilerin sağlıklı şekilde saklanması da sağlanmış olur.

Parmak izi sistemleri ile kullanıcı hareketlerini daha rahat takip edebilir, çalışanların giriş çıkışlarını raporlayabilir, maaşlarını, mesai ücretlerini v.b tüm işlemleri otomatik olarak  sistem üzerinden hesaplayabilirsiniz. Ayrıca işyerinize gelen misafirlerinizin de  giriş çıkış kontrolünü sağlayarak  işletmenizde olan tüm giriş çıkışları kontrol altına almış olursunuz.

Güvenliğinizin sağlanması ve kaliteli güvenlik hizmeti almak için firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.