Şifreli dolap kilitleri, dokunmatik ekrana sahip ve şifre ile açılıp kapanabilen, değerli ve önemli eşyaların korunması için kurulur. Şifreyi kimsenin bilmemesi gereken bu sistemde, dolaplarınız şifreli kilit sayesinde koruma altına alınmış olur. Şifreli dolap kilitleri sayesinde anahtar unutma derdi de gerilerde kalmış olmaktadır. Günümüzde birçok kişi ve işyeri sahibi, anahtar unuttum derdi yaşamadan, şifreli dolap kilitleri sayesinde rahat etmektedir.

Şifreli dolap kilitlerinin özellikleri nelerdir?

  • Dokunmatik tuşlar sayesinde kolaylıkla şifrenizi girebilirsiniz.
  • İsterseniz sabit bir şifre belirleyebilir isterseniz her açışta farklı bir şifre belirleme imkanına sahip olursunuz.
  • Kalınlıkları 22 mm olan her dolap için rahatlıkla kullanılabilir.
  • Montaj ve kurulumu kolaydır.
  • Pil ile çalışmasına rağmen pilin bitmesine yakın alarm verir ve pil bitmesine yakın 200’e kadar açışa da izin vermektedir.
  • Ahşap ve metal dolaplarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şifreli dolap kilit kullanım alanları arasında alışveriş merkezleri, marketlerdeki emanet dolapları, havaalanı emanet dolapları, okul dolapları, telefon şarj ve kabin dolapları, çelik raf ve kitaplıklar, klasör, dosya ve kart dolapları, etejer çekmeceleri, silah saklama dolapları, kabin dolapları, otel oda dolapları, ofis ve ev dolapları, sauna dolapları, spor merkezlerindeki dolaplar, personel giyinme dolapları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şifreli dolap kilidi montaj ve kullanımı nasıldır?

Sentez Güvenlik olarak müşterilerimizin kıymetli eşyalarını korumak ve üst düzey güvenlik sağlamak için hizmet vermekteyiz. Kullanımı ve montajı oldukça kolay olay şifreli dolap kilitlerinde dolap kapak yüzeyine montaj yapılabildiği gibi, dolap kapağına açılan özel oyuk sayesinde, gömme montaj imkanı da bulunmaktadır. Şifreli dolap kilitleri, 12 silikon tuşa sahiptir ve ürünün özelliğine göre tuş sayısı fazlalaşabilir. Yani standart olarak şifre girerken, 4 haneli bir şifre belirleyerek, dolabınızın açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Elektronik şifreli dolap kilitleri, tüm ahşap ve sac kabinlere, dolap ve çekmecelere, kabinlere monte edilebilen ürünlerdir. İsteğe bağlı olarak şifre, isteğe bağlı olarak bileklikli ID anahtar ya da kartlı yazılımlarla çalışmaktadır. Sağlık merkezleri, spor salonları, personel ve müşteriye ait soyunma dolapları için işletmelerde kullanılan elektronik RFID anahtarlı ya da şifreli dolap kilitleri hem işletmelerin hem de kişilerin eşyalarının güvenliğini sağlama açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Teknik servisimiz ile iletişime geçerek, siz de mekanlarınızdaki değerli eşyalarınızı koruma altına almak için, şifreli dolap kilidi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.