Access kontrol yazılımları, fabrika ve büyük iş yerlerinde personel takibi için kullanılan sistemlerdir. Özellikle yetkisi olmayan kişilerin giriş çıkışları da bu yazılımlar sayesinde kontrol altında tutulur. Böylece yetkisi dışında hiç kimse istenilen yerlere giremez. Firmamızın, siz müşterilerimiz için oluşturduğu yazılım sayesinde, personelinizin giriş ve çıkışlarını, hangi kapıdan giriş çıkış yaptıklarını rahatlıkla denetleyebilirsiniz.

Access kontrol yazılımlarının amacı nedir?

Access kontrol yazılımlarının amacı, sadece personelin giriş ve çıkışlarının takibi değil, aynı zamanda firmanızı ziyaret eden ziyaretçilerinizin de güvenliğini sağlamaktır. Firmamızın ziyaretçilerinizin de giriş çıkışlarını kolaylıkla takip etmenizi sağlayacak ziyaretçi takip modülü ile, firmanızı ziyaret edenlerin giriş ve çıkışları hakkında ayrıntılı bilgi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Geçiş kontrol sistemleri sayesinde, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları, şifre girme gibi sistemler ile, giriş çıkış yapan her kişi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olur ve tehlikeli bir durumda gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Access kontrol yazılımı ile ne yapabilirsiniz?

  • Grup geçiş yetkilerini verebilirsiniz.
  • Personel bazında kapı geçiş raporu alabilirsiniz.
  • Kapı bazında toplam ve ayrıntılı geçiş raporu isteyebilirsiniz.
  • Özel geçiş izinlerini takip edebilirsiniz.
  • Personel bazında toplam geçiş raporunu alabilirsiniz.
  • Kapı ve personel bazında toplam geçiş raporu isteyebilirsiniz.
  • Tarih bazında ayrıntılı geçiş raporu alabilirsiniz.
  • Ziyaretçi takip raporu alabilirsiniz.
  • Ziyaretçi giriş ve çıkış raporu isteyebilirsiniz.

Bütün bunların yanında, Access kontrol programı ile, programın bağlı olduğu bilgisayar yardımıyla kapıya müdahale ederek, kapının açık ya da kapalı olup olmadığını kontrol edip, istediğiniz konuma getirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, yangın girişi antipasback bağlantısı yapılarak, yangın tehlikesinde kapılar otomatik olarak açık konuma getirilebilir. Turnikelerden geçiş bağlantısı yapılarak, kişilerin bu turnikelerden geçmelerini sağlayabilirsiniz. Access geçiş kontrol programı sayesinde altmış üç farklı zaman aralığı girilerek, bu girilen zaman aralıkları rahatlıkla sınıflandırılabilmektedir. Böylece sınıflandırılan bu zaman aralıklarında, hangi personelin ne zaman, saat kaçta giriş çıkış yaptığını da rahatlıkla takip etmiş olursunuz.

Access kontrol yazılımı fiyatları için firmamızı arayabilir, uzman kadromuz ve profesyonel hizmet veren ekibimizden fiyatlarımız, sistem kurulumumuz ve teknik destek için detaylı bilgi alabilirsiniz.