Web tabanlı personel devam kontrol yazılımları, yüksek kapasiteli firmalarda personel takibini daha rahat ve sağlıklı şekilde yapmak için kullanılan programlardır. Bu yüzden web tabanlı personel devam kontrol yazılımları ile sadece büyük firmalar değil, küçük firmalarda da personel takibi yapmak oldukça kolaylaşmaktadır. Sentez Güvenlik olarak, web tabanlı personel takip sistemimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, konusunda uzman ekibimiz ile iletişime geçmektir. Böylece web üzerinden online olarak personelinizin her türlü takibini yaparak rahat edersiniz.

Neden web tabanlı personel devam kontrol yazılımı kullanılmalıdır?

  • Web tabanlı personel devam kontrol yazılımları sayesinde her türlü bilgiye, karar ve sonuca istediğiniz rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Mobil cihazlarla personel takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Yazılım sayesinde çalıştırılan personel hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sonsuz şirket, departman, alt departman ya da birim tanımlamaları kullanabilirsiniz.
  • Bankalarda, fabrikalarda, depo ve antrepolarda rahatlık kullanılabilir.
  • Web tabanlı PDKS yazılımı ile, tüm verilerin otomatik yedeklerini alabilirsiniz. Personelin maaş gününü, izin gününü, devamsızlık yapıp yapmadığını, personelin hangi cihazdan giriş çıkış yaptığını görme imkanını bulursunuz.
  • Web tabanlı PDKS yazılımı ile, herhangi bir yer ve zamanda programınıza erişme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarın çalınması, sistemin çökmesi gibi sorunlarda telaşlanmanıza gerek kalmaz: çünkü, farklı bir makineden işlemlerinizi sürdürebilme imkanına sahip olursunuz.

Web tabanlı PDKS yazılımına parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma programı, göz tanıma programı gibi sistemleri de entegre edebilirsiniz. Sürekli geliştirilen bir program olması sebebiyle periyodik olarak güncelleme yaparak, sisteminizi rahatlatabilirsiniz.

Web tabanlı PDKS yazılımı kullanım alanları içinde bina giriş çıkışları, yemekhane, okul, dinlenme odası, bina içindeki spor alanlarına giriş çıkış noktalarını da rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu yazılım programı sayesinde bankalar, fabrikalar, depolar, antrepolar, holdingler personel takibini rahatlıkla yapabilirler.

Web tabanlı personel devam kontrol yazılım çalışma sistemi kolaydır. Yazılımın kurulacağı sistem odalarına ana bilgisayar kurulur ve takibi yapacak kişilerin de bilgisayarına sistem kurularak, takip sistemi başlatılmış olur. Yirmi dört saat kesintisiz çalışan sistem, ay sonunda rapor hazırlar.

Sentez Güvenlik garanti ve güvencesi altında web tabanlı personel takip sistemimizden yararlanarak, personel kontrolünü yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, konusunda uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz ile iletişime geçmektir.