Öğrenci takip yazılımları, üniversitelerde, okullarda, öğrenci yurtlarında, öğrencilerin takip edilmesi ve geçiş kontrol güvenliğinin sağlanması için kullanılır. Sistem kullanılırken parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemi ya da kartlı geçiş sistemi gibi uygulamalar kullanılır. Ayrıca sistem üzerinden toplu mesaj gönderme, toplu giriş ve çıkış ya da kişi bazlı giriş çıkış raporu alınabilir. Firmamız, öğrenci takip yazılımı ile müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir. Oluşturduğu program sayesinde, öğrencilerin birçok konuda takibi yapılabilmektedir.

Öğrenci takip programı neler yapılabilir?

  • Öğrenci takip yazılımı ile öğrencilerin tüm bilgileri takip edilebilir.
  • Öğrenci velilerine bilgi aktarılarak, toplu mesaj gönderilebilir.
  • Öğrencinin sağlık takibi yapılabilir.
  • Öğrencinin tüm muhasebe ile ilgili bilgileri takip edilebilir.
  • Öğrenci ödeme, faturalandırma işlemleri takip edilebilir.

Öğrenci takip programlarının amacı nedir?

Öğrenci takip programı ile, öğrencinin okula giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz. Veli bilgilendirme sistemi sayesinde okula gelmeme, geç gelme, öğrencinin hastalanması gibi durumlarda velilere hemen haber verme imkanını bulabilirsiniz. Öğrenci takip yazılımları ile, öğrencinin sağlık durumunu takip edebilir, gerektiğinde hastanelerde doktorlara ön bilgi verme anlamında yardımcı olabilirsiniz.

Birçok öğrenci yurdunda en önemli sorun, öğrenciyi takip etmektir. Yurt öğrenci takip programı ile, yurtlara giriş ve çıkışları takip edebilirsiniz. Turnike sistemi, yüz tanıma sistemi, parmak izi okuma ya da kartlı geçiş sistemi sayesinde öğrencinin takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Yurt öğrenci takip programlarında, öğrencileri kayıt etmek yanında kat/oda/yatak bilgilerini sisteme işleyebilir, nüfus bilgilerini, yemek bilgilerini kaydedebilir ve tüm iletişim bilgileri sayesinde, herhangi bir durum olduğunda ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Yurt öğrencilerinin ödeme sistemini de yurt öğrenci takip programında rahatlıkla takip etme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine bu program sayesinde, yurt öğrencilerinin ödeme ve depozito işlemlerini kayıt altına alırken, tahsil ettiğiniz ödemeler için de makbuz dökümü alma imkanına ulaşabilirsiniz.

Firmamızın, müşteri için ürettiği yazılımlar sayesinde, ihtiyacınıza uygun olan yazılım için öğrenci takip yazılımları fiyatları için, uzman kadromuz ile iletişime geçip detaylı bilgi alarak, yazılım sistemlerimizden faydalanabilirsiniz.