İlave edilebilir modüller, işletmelerin daha kolay yönetilebilmesi için oluşturulan sistemlerdir. SAP yazılımları ile birlikte modül ve sistemler, şirketinizin kontrolünü elinize almanıza imkan tanır. SAP yazılımları, kendi içinde modüllere ayrılır. Bu modüller sayesinde, şirketinizin yönetimini daha kolay hale getirebilirsiniz.

Kurumsal kaynak planlama modülleri nelerdir?

  • Finans
  • Kontrollük
  • İşletme Denetimi
  • Yatırım Yönetimi
  • Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Proje Sistemleri

Departman bazında kullanılan modüller nelerdir?

  • Lojistik
  • Teknoloji
  • İnsan Kaynakları
  • Diğer Modüller

Lojistik modülleri, malzeme yönetimi, satış ve dağıtım, fabrika bakımı, müşteri hizmetleri, filo yönetimi, kalite yönetimi, lojistik yürütme gibi modülleri bir arada bulabilir ve organizasyon tanımınızı buna göre yapabilirsiniz. Teknoloji modülleri ile, güvenlik ve yetkilendirme, temel bileşen programlama, sınıflandırma ve iş akışını belirleyerek güvenlik problemlerinize çare bulabilirsiniz. İnsan kaynakları ile organizasyon yönetimini, personel yönetimini yapabilirsiniz. Bunun yanında kişisel zaman yönetimi, personel geliştirme, tazminat, bordro, öğrenme çözümlerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim ve etkinlik yönetimi oluşturabilir, istihdam, kurumsal ödeme, kredi, ileri iş uygulamaları programlarını kullanabilirsiniz.

İlave edilebilir modüllerde kullanabileceğiniz diğer modüller ise ana veri yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, iş ambarı, iş zekası, değişim altyapısı, bilgi ambarı, uluslararası gösteri ve eğitim sistemi, tedarikçi ilişkileri yönetimi, iş planlama ve konsolidasyon, kurumsal finansman yönetimi, stratejik işletme yönetimi, küresel ticaret hizmetleri modülleridir. Ancak bu modüller için ayrı kurulum yapılması gereklidir. Tüm bu modülleri kullanarak, üretim planlamada, malzeme yönetiminde, mali işlemlerde, maliyet muhasebesinin kontrollerinde, SAP sisteminin yönetimi çok daha kolaylaşır. Şirket içinde oluşturacağınız organizasyon sayesinde işleriniz daha organize ve sistematik hale getirilmiş olur.

ERP sistemleri ile işletmenizin tüm fonksiyonlarını entegre edebilirsiniz. Fabrikalar arasındaki entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Fabrikaların tedarikçilerinin ve dağıtım merkezlerinin kaynaklarının eşgüdümlü olarak planlanmasını yapabilirsiniz. ERP sistemleri içine finansal planlama, bütçe, kalite kontrol, bakım gibi modülleri de ekleyebilirsiniz.

Firmamızın ilave edilebilir modülleri sayesinde iş organizasyonunuzu, rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için uzman kadromuz ile iletişime geçerek, sistem ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi almanız yeterlidir.