Üye takip yazılımları, dernekler, spor salonları, mağazalar, sağlık merkezleri, spor kompleksleri gibi yerlerde, üye ve müşterilerin takibi ve sağlıklı bilgi saklamak için kullanılan yazılımlardır. Sentez Güvenlik, müşterilerinin takip konusunda daha profesyonel hizmet vermesi için, üye/müşteri takip sistemi oluşturmuştur. Mifare akıllı kartlar sayesinde, müşteri ve üyelerinizin giriş çıkışlarını takip edebilir, üyeleriniz ile ilgili bilgileri takip edebilir, gerçek zamanlı raporlama sistemi sayesinde, üye takip programı ya da müşteri takip programı kullanarak, müşterilerinize ve üyelerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz

Spor ve sağlık kulüpleri üye takip sistemi ile, üyelerinizin giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz. Böylece, hangi üyenizin devamsızlık yaptığını öğrenebilir ve buna göre önlemlerinizi de alabilirsiniz. Sistemde üyelerinizin kişisel bilgilerini alabilir, kulübe giriş ve çıkışlarını takip edebilir, üyelerinizin giriş yetkisi olan yerlere giriş çıkış yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Üye takip sistemi nasıl çalışır?

  • Üye takip sisteminin çalışabilmesi için ek yazılım programının bulunduğu bilgisayar gereklidir.
  • Parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sisteminin okutulduğu cihazlar vasıtasıyla üyelerin girişi yapılır.
  • Sisteme yüklenen üye bilgileri sayesinde turnikeden geçen, parmak izi okutucuyu kullanan ya da yüz tanıma sistemine giren üyenin bilgileri cihazdan okutulur ve bilgisayara yüklü olan yazılım sayesinde, bilgisayara bilgiler aktarılır.

Üye ve müşteri takip yazılımlarının avantajı nedir?

Üye ve müşteri takip yazılımları sayesinde hem üyelerinizin devamlılığını ölçebilir hem de üyeleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Derneklerde, spor ve sağlık kulübü üyeliklerinde üyelerinizin hesaplarını daha kolay takip edebilirsiniz. Spor salonu üye takip programı ile, üyelerinizin özellikle fitness programını takip edebilir ve üyelerinizin durumuna göre daha kolay program hazırlayabilirsiniz.

Üyelik gerektiren birçok kuruluş, artık üye takip programları kullanmaktadır. Fitness merkezleri, spor salonları, sağlık kulüpleri, mağazalar ve dernekler bu sistemden yararlanmaktadır. Firmamızın, müşterileri için hazırlamış olduğu üye takip yazılım fiyatlarını öğrenmek ve sistemimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, konusunda uzman ve deneyim sahibi profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek, yazılım ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmaktır.