WC takip yazılımları, personelin tuvalet kullanım sürelerini düzenlemeye ve gereksiz kullanımın önüne geçerek, personelin performansını artırmaya yönelik çalışan sistemlerdir. Bu yüzden wc takip sistemi kullanılan yerlerde tuvalet kapıları, elektronik kilitlerle kontrol altına alınır. Elektronik kilitler, online çalışır ve kontrol programı tarafından yetki verilen kişilere, belirli ölçülerde geçiş imkanı sağlar. Yazılım programı sayesinde, kişilerin farklı günlerde kaç kez tuvaleti kullanabileceği, her girişte ne kadar kalabileceği ve uzun süre kullanılırsa bunun cezasının ne kadar olacağı belirlenebilir.

WC takip sistemi nasıl çalışır?

  • Tuvalet giriş ve çıkışına okuyucu reader montajı yapılarak, elektronik kilit kapıya takılır.
  • Personele gerekli kartlar verilerek, personelin bu kartları giriş ve çıkışlarda kullanması sağlanır.
  • Kart okuyucu cihazları sayesinde bilgisayara bağlanarak, bilgisayara yüklenen WC kontrol yazılımı yüklenir.
  • Personele verilen WC kullanım süresini aşan kişilerde, kart okuyucu kapıyı otomatik olarak kapayacaktır.
  • Personele tanınan yetkiler, istendiğinde saat, tarih ve bölüm bazında giriş ve çıkış kontrolleri elektronik ortama aktarılabilmektedir.

WC takip programının amacı nedir?

WC takip programının amacı, iş verenlerin, personel üzerinde mesai saatlerini en üstün değerlerde değerlendirmesi ve en yüksek performansı vermelerini sağlamaktır. Yani, iş yerinde işini savsaklayan kişileri tespit ederek, buna göre önlem almaktır. Çoğu işyerinde personel, işten bunaldığı zamanlarda sigara içmek, mesai arkadaşları ile sohbet etmek, işten kaçmak için WC’leri kullanabilmektedir. İşverenler, bu durumu ortadan kaldırmak için, WC takip yazılımlarını kullanmaktadır.

Lavabo takip yazılımı, personelin tuvaletlerde fazla zaman kaybetmelerini engellemektedir. Birçok kişi, bu programın kişilerin yaşam haklarına getirilen bir kısıtlama olarak düşünse de asıl amaç iş verimliliğini artırmak, çalışma dışı geçen zamanı en aza indirmektir.

Firmamızın sizler için ürettiği yazılım sayesinde, personelinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca bu tip yazılımlarda önemli olan satış ve kurulum sonrasında verilen teknik destektir. Sentez Güvenlik olarak, satış ve kurulumun yanı sıra, servis ve teknik destek de vermekteyiz. WC takip yazılımları fiyatları için tek yapmanız gereken, konusunda uzman ve deneyimli profesyonel ekibimiz ile iletişime geçmek ve yetkili ekibimizden yazılımlar ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almaktır.